Trendyol Express Çalışma Saatleri Nasıl? Pazar Günü Çalışıyor mu?

Hepimiz online alışverişe yönelmiş durumdayız. Haliyle almış olduğumuz ürünlerin biran önce elimize ulaşmasını istiyoruz. Trendyol'da yapmış olduğumuz alışverişlerimizde trendyol express ile kargolarımızı teslim alabiliyoruz. Peki trendyol express çalışma saatleri nelerdir ve trendyol express pazar çalışıyor mu sorularımızı cevaplandıralım.Trendyol Express Nedir?Online alışverişte gün geçtikçe büyümekte olan Trendyol beklentileri en hızlı şekilde karşılamaya çalışmaktadır. Bunun için pek çok adımlar atmaktadır. Bunlardan birisi de trendyol express oldu. Trendyol express sayesinde yaptığımız alışverişler en hızlı şekilde elimize ulaşmaktadır. Tecrübeli saha ekipleriyle birlikte, hızlı ve güvenilirdir. Trendyol express çözüm odaklı çalışmaktadır.Trendyol Express Çalışma Günleri ve Saatleri Nasıl?Tecrübeli saha ekipleriyle kargolarımızı sorunsuz teslim almamızı sağlayan Trendyol belli saatler içerisinde hizmet vermektedir. Trendyol express çalışma günleri hafta içi 21.00'a kadar hizmet vermektedir. Hata içi çalışan trendyol express cumartesi çalışıyor mu sorumuzun cevabı da evet olacaktır. Cumartesi günleri de 21.00' a kadar dağıtım yapmaktadır.Trendyol Express Hafta Sonu, Pazar Günü Çalışıyor Mu?Verdiği hizmetle kullanıcılarına değer verdiğini her fırsatta hissettiren trendyol express hafta sonu çalışıyor mu sorumuzun cevabını da en doğru şekilde verelim istedim. Belirttiğimiz gibi Cumartesi günü 21.00'a kadar çalışmaktadır. Ayrıca trendyol express pazar çalışıyor musorumuza da gelecek olursak Pazar günü maalesef kargo dağıtımı yapılmamaktadır. Pazar günü gelmesi beklenilen kargolar ancak Pazartesi günü dağıtıma çıkmaktadır. Ayrıca trendyol express ile yaşadığınız bir sorun olursa müşteri hizmetlerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini de çalışma saatleri içerisinde aramalısınız. Maüşteri hizmetlerinin çalışma saatleri hafta içi 08.30 ile 24.00 saatleri arasında olurken bu saatler hafta sonu değişiklik göstermektedir. Hafta sonu Cumartesi 10.00 ile 24.00 arası hizmet verirken Pazar günü ise 10.00 ile 17.00 arasında hizmet vermektedir. Kargo hakkında aklınıza takılanları Trendyol Her Ürünü Ayrı Kargoyla mı Gönderiyor? bu yazıdan bulabilirsiniz.Keyifli alışverişler dilerim.

bu trendyola sinir oldum ya 400 tllik mont aldım 1 hafta oldu hala kargoya verilmedi arayıp küfür edecem artık

Kaynak: https://www.kizlarsoruyor.com/alisveris-hediyeler/q12859154-trendyol-express-kargo-pazar-gunleri-dagitima-cikiyor-mu

Trendyol express pazar günü çalışıyor mu? Trendyol Express hafta sonu dağıtım yapıyor mu? İşte Trendyol Express'in çalışma saatleri!

TRENDYOL EXPRESS PAZAR GÜNÜ ÇALIŞIYOR MU?

Türkiye'nin en meşhur alışveriş sitelerinden olan Trendyol'un kendi kargo şirketi olan Trendyol Express, Pazar günleri hizmet vermemektedir.

TRENDYOL EXPRESS KAÇTA AÇILIR, KAÇTA KAPANIR?

Trendyol Express hafta içi ve Cumartesi günleri saat 09:00 ile 21:00 saatleri arasında dağıtım yapmakta.

TRENDYOL EXPRESS KARGO GELMEDEN ÖNCE ARIYOR MU?

Trendyol'dan aldığınız siparişleri aracı bir kargo firması kullanmadan adresinize hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlayan Trendyol Express, kargonuzu teslim etmeden önce ne yazık ki telefon etmemekte. Ürünün teslim edileceği adreste kişinin bulunması gerekmektedir.

Kaynak: https://www.haberler.com/haberler/trendyol-express-pazar-gunu-calisiyor-mu-iste-14274981-haberi/