Anasayfa

Rüyada telefon gelmesi, çok fazla malı olan kimselerin ölmeden evvel sahip olduğu her şeyi evlatları arasında eşit şekilde paylaştıracağına, vasiyet düzenlemeye, işyerinde her an destek görmeye ve kayırılmaya yorumlanır. Gece yarısı telefon gelmesi ise hayra alamet etmez. Birinci dereceden olmayan akrabalardan birinin vefat haberine yorumlanan rüya, sonucu kısa sürede alınacak bir girişimin ya da görüşmenin de habercisidir. İş mülakatlarında etkili konuşmalar yapmaya, yarışmalarda jüriyi etkilemeye, iyi bir hatip olmaya da alamettir. Kişinin moralini yükseltecek sözler duymasına, sevineceği haberler alarak keyfinin düzeleceğine tabir edilir. Her türlü dünya malına sahip olmaya, el açıp dua edilen bir meselenin aydınlığa kavuşmasına da yorumlanır.

Rüyada Telefonla Kötü Haber Gelmesi

 

Tersine yorumlanır ve gelecek haberin iyi, neşe veren, kişiyi mutluluktan ağlatacak olduğunu ifade eder. Sevinç içinde karşılanacak misafirlere, uzun zamandır görülmeyen eski bir dostla bir araya gelerek dertleşmeye, üstüne titreyen aile üyelerine ve kişinin her isteğini severek yerine getirecek iyi kalpli bir eşe sahip olmaya delalettir. Rüya sahibinin yaptığı işlerde çok dikkatli olduğuna, prensiplerine bağlılığı ve çalışkanlığı ile kısa sürede hedeflediği noktaya ulaşacağına da yorumlanır.

Rüyada Telefonla İyi Haber Gelmesi

 

Muallakta olan bir durumun, belirsiz bir sürecin nihayet sona ermesi demektir. Tamamen olmasa da, kişinin hayatında epeyce yardımı olacak maddi bir yardımın da habercisi olan rüya, evlatlarının hayatlarına katkıda bulunmak için arsa veya ev satmak, maddi hayatlarını düzene sokmaları için destek vermek demektir. Telefonun geldiği kişi tanınıyorsa, o kimse tarafından sıkıntılı bir anda savunulmaya, korunma altına alınmaya ve düşmanlara mahal verecek durumlar içine girmemeye delalet eder.

Rüyada Telefon Gelmesinin Psikolojik Yorumu

 

Kişinin yaşamına yönelik çok önemli olduğunu düşündüğü bir mevzuda beklediği haberi temsil eder. İş başvurusu yapan, sınavlara giren, resmi makamlarda işi olan ya da mahkeme sonucu bekleyen kimselerin gördüğü bilinçaltı rüyalarından biridir.

Kaynak: https://www.bolgegundem.com/ruyada-telefon-gelmesi-185340h.htm#:~:text=R%C3%BCyada%20telefon%20gelmesi%2C%20%C3%A7ok%20fazla,destek%20g%C3%B6rmeye%20ve%20kay%C4%B1r%C4%B1lmaya%20yorumlan%C4%B1r.

Rüyada Telefon Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Telefon İle Konuşmak, Kaybetmek, Kırmak Ve Kırıldığını Görmek Anlamı

Rüyada telefon görmek beklenmedik güzel haberlere yorumlansa da gördüğünüz telefonun nasıl olduğu rüyanın seyri de bu yorumların değişiklik göstermesine neden olabilir. Çoğu kişide merak uyandıran rüyada telefon görmek ve türevleri için hazırladığımız içeriğimizde akla gelebilecek her türlü detayı bir araya bulabilirsiniz. Peki, rüyada cep telefonu görmek ne anlama gelir, telefonla konuşmak ya da kırık telefon hangi şekillerde yorumlanır? Merak ettiğiniz her detayı sizler için bir araya topladık.

Rüyada Telefon Görmek

Rüyada telefon görmek müjdeli ve güzel bir haberin gelmek üzere olduğuna işaret eder. Genel olarak kişiyi mutlu edecek hatta belki de şaşırtacak bu haber bazen miras gibi maddi kaynaklı olabilecekken bazen de manevi anlamda rahatlamanızı sağlayabilir.

Her ne kadar çoğu rüya tabircisi rüyada cep telefonu görmek mutlu habere eş değerdir derse de bazen borçlanma durumuyla da yakından ilişkili olabilir. Bir iş ya da özel bir durum için bazı yerlerden borç almanız şeklinde de yorumlanabileceği için eğer rüyanızda telefon gördüyseniz kendi durumunuza uyan yorumu incelemekte fayda var.

Rüyada eski bir telefon görmek ise tamamen tersi bir şekilde yorumlanmaya müsaittir. Eğer bir kişi rüyasında oldukça eski bir telefon gördüyse kendisine yardımcı olacak biriyle tanışmak üzere olduğu şeklinde yorumlanır.

Genellikle iş hayatı için yapılan bu yorumlama bilgili ve sizden daha üst rütbede birinden destek isteyeceğinize işaret eder. Fakat aynı zamanda da özellikle kadın rakiplerinize dikkat etmeniz gerektiği, onların kurduğu tuzaklara düşmemeniz şeklinde de tabirlere rastlamanız mümkündür.

Rüyada Telefonla Konuşmak

Rüyada telefonla konuşmak iki farklı şekilde yorumlanır. Eğer bu konuşma normal ya da güzel bir şekilde ilerliyorsa kısa zaman içerisinde beklediğiniz güzel bir haberin geleceğine yorumlanır. Lakin telefon görüşmeniz daha gergin, agresif ya da kötü sözcüklerle ilerliyorsa hayatınızda can sıkıcı olay ya da durumlarla karşılaşma olasılığınız için yorumlama yapılır.

Eğer rüyada görüntülü konuşma yapılıyorsa bekar kişiler için hayırlı bir kısmet, evliler için de mutlu bir hayat şeklinde de yorumlamalarla karşılaşabilirsiniz. Rüyada başka birini telefonla konuşurken gördüyseniz maddi anlamda elinizin kuvvetlenip işlerinizin açılacağı şeklinde yorumlanabilir. Ancak bu görüşme sert ve kötü bir görüşme ise etrafınızdaki kişilere dikkat etmeniz ve başınıza gelecek kötü olaylarda sabırlı davranmanız şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada Telefonun Kırılması

Rüyada telefonun kırılması hem iyi hem de kötü olarak iki şekilde yorumlanır. İlk yoruma göre rüyada telefonun kırıldığı görmek oldukça üzücü bir haber almak üzere olduğunuzu gösterir. Bu haber yakın çevrenizle aranızı bozacak cinsten bir haber olacaktır. Dolayısı ile özel hayatınızı etkileyecek ve oldukça can sıkacak kötü bir durumun yakında olduğunun habercisidir.

Öte yandan rüyada telefonun kırılması çevrenizdeki kişilere karşı duyarsız biri olmaya başladığınızı gösterir. Özellikle de yakın çevrenizde sizden sürekli destek bekleyen kişilere karşı artık çok çaba harcamayıp kendinize odaklanmanız şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada Cep Telefonu Kırmak

Rüyada telefonun kırılması ile rüyada cep telefonu kırmak farklı olarak yorumlanır. Eğer bir kişi rüyasında cep telefonunu kırdığını görüyorsa bu rüya sahibinin son günlerdeki değişken ruh haline yorumlamalar yapılır.

Çevresindeki kişilerden gelen beklenmedik haksızlıklar ve hayal kırıklıkları ile kişinin yorgun düştüğü ve mutsuzluğa adım adım yaklaştığı şeklinde manalar çıkarılabilir. Etrafından özellikle de beklenmeyen kişilerden alınan bu tarz yaralayıcı darbeler rüya sahibinin kendi içine yönelmesi ve giderek yalnızlaşması ile sonlanır.

Rüyada Telefon Kaybetmek

Rüyada telefon kaybetmek genel olarak olumsuz yorumlanır. Rüya sahibi kişinin kaybettiği telefon aslında eş, dost ve yakınlarıdır. Rüyayı gören kişi yakın zamanda yalnızlaşacak, içine kapanacak ve yakın çevresiyle iletişimi kesecektir.

Her ne kadar rüyada telefon kaybedip etrafta telefonu arasa da aslında belli bir süre yalnız kalacağı ya da en azından kendini oldukça yalnız hissedeceği bir döneme girdiğini gösterir.

Kaynak: https://www.sabah.com.tr/ruya-tabirleri/ruyada-telefon-gormek-ne-anlama-gelir-ruyada-telefonla-konusmak-kaybetmek-kirildigini-gormek-anlami-5968374

Rüyada telefon görmek ne anlama gelir? Rüyada yeni, cep telefonu görmek ne demek?

Rüya tabircileri tarafından güzel bir haber olarak yorumlanan rüyada telefon görmek, büyük oranda olumlu şekilde yorumlanmıştır. Aynı şekilde rüyada cep telefonu görmek de yine güzel şeylere işaret eder. Bu rüyanın tabiri, rüyada görülen telefonun durumuna göre mesela eski veya yeni telefon görülmesi durumunda değişir. Bunun dışında telefonla konuştuğunuzu görmek, telefonun kırıldığını ya da telefonun parçalandığını görmek, başka birinin telefonla konuştuğunu görmek gibi değişik şekillerde görülebilir. Bu durumda bu rüya ne anlama gelir, neye işaret eder, nasıl tabir edilir? İşte rüyada telefon görmek ile ilgili rüyaların tabirleri...

Amazon_Teknoloji_Telefon

RÜYADA TELEFON GÖRMEK NE DEMEKTİR?

Rüyada telefon görmek güzel olan şeylere işarettir. Sevindirici ve ümit verici sözler duymaya, işte terfi etmeye ve rüya sahibinin malının birine kalacağına işaret eder. Rüyada telefon gören kişinin arkasından onun için sürekli dua eden, onu her işinde destekleyen ve hiçbir zaman yalnız bırakmayan birine delalet eder. Telefonla konuştuğunu gören rüya sahibi sonunda duymak istediği sözleri duyacak demektir. Telefonun çalması hemen sonuca kavuşturulacak bir görüşme ya da iş anlamına gelir. Rüyada telefon görmek bazı durumlarda darlığa ve yokluğu da işaret edebilir, bolluğa, zenginliğe ve dünya malına da işaret edebilir.

Rüyada telefonla konuştuğunu görmek, uzaktan beklediği bir haberi alacağına delalet eder. Bir başka rivayete göre de: rüyada telefon görmek veya telefon ile konuşmak, haber almaya ve borçlanmaya işarettir. Rüyada telefon görmek; çok güzel bir habere, miras veya yüksek bir makama erişmeye işarettir.

RÜYADA CEP TELEFONU GÖRMEK

Rüyada cep telefonu görmek kişiye huzur verecek, uzun zamandır unuttuğu duyguları yaşatacak, tüm sıkıntılarını ve dertlerini unutturacak olaylar yaşaması, yeniden hayat bulması ve eski neşesine kavuşması şeklinde tabir edilir.

Rüyada cep telefon görmek, hasret çekilen ve sevilen bir kişiyi aramak, onunla yeniden görüşmek ve eski dostlukları canlandırmak demektir. Kişinin iletişiminin güçleneceğini, kendisini çevresine karşı daha doğru şekilde ifade edeceğini ve daha önce oluşan önyargıları yok edecek girişimlerde bulunacağını, kırgınlık veya küskünlük içeren durumların bir an önce çözüme kavuşması için harekete geçeceğini bildirir. Özel yaşamı ile ilgili süre gelen bir sıkıntıyı çözen rüya sahibinin eşiyle ikinci bir balayı yaşayacağını ve romantizm dolu günler geçireceğini, özelikle çocuk sahibi olmak isteyenler için elverişli bir dönem olduğunu alamet eder. Neşe ve keyif ortamında geçen bir işe sahip olan kişinin kendisini her konuda tatmin edeceği bu dönemde şans da kişiden yana olacaktır.

Amazon_Teknoloji_Telefon

RÜYADA TELEFONUN KIRILDIĞINI GÖRMEK

Rüyada telefon kırılması görmek, oldukça üzüleceğiniz bir haber almanıza işarettir. Bazı rüya tabircilerine göre ise, akrabalar arasında anlaşmazlık çıkmasına, sevdiğiniz birisi ile yollarınızı ayırmaya, çevrenize karşı duyarsız davranacağınıza da yorulabilmektedir. Rüyada görülen telefon haber almadır; bu nedenle telefonun kırıldığını gören kimse ya uzun süredir beklediği haberi alamaz veya umduğuna kavuşamaz.

Rüyada kırık telefon görmek, bazı problemlerini kafasına çok taktığı için kendisini gergin hisseden rüya sahibinin, etrafındaki kimselere karşı fazla toleranslı davranamayacağına, en küçük sorunda parlayacağına ve zaman zaman sevdiği insanları istemeden kıracağına alamettir. Kişinin sorunlarını paylaşmaktan kaçındığını, çözüm bulabileceği halde insanlarla iyi iletişim kuramamaktan ötürü ağız dalaşına gireceğini, gereksiz tartışmaların içinde bulunmak yüzünden moralinin bozulacağını ifade eder. Gençler için anne ve babalarıyla aralarındaki kuşak çatışmasının şiddetleneceğine, sabırla aşılan bu süre sonunda aile içinde yeniden huzurlu günlerin yaşanacağına tabir edilir. Evliler için kırıcı konuşmalar, küskünlükler ve ev içinde soğuk davranışların ortaya çıkacağını bildirir.

RÜYADA YENİ TELEFON GÖRMEK

Rüyada yeni telefon görmek, anlaşma ya da sözleşme imzalamak, tanıdık vasıtası ile işe girmek, iş ortaklığı kurmak manasına gelir. Faydalı işler yapılacağına dikkat çeken rüya, kişinin ikna kabiliyetini kullanarak kendisine sıkıntı, zorluk çıkaran biriyle anlaşmaya varacağını, hatta bu kimseyle arkadaşlık ilişkisi kurarak ilerleyen zamanlarda desteğini alacağını bildirir. Var olan sorunların hepsinden güçlü bir iletişimle kurtulmayı müjdeleyen rüya, kendine güvenin tazeleneceği, ayakta daha dik, korkusuz şekilde durulacağını tabir eder. Rüya sahibinin etrafındaki kişilere veya iş arkadaşlarına karşı daha yumuşak bir tavır içinde olacağını, sergileyeceği pozitif tutum nedeniyle insanların saygısını kazanacağını bildirir. Yakın zaman için yapılan tüm planların hızlı bir şekilde ilerleyeceğini, talihin de yardımı ile sorunsuz şekilde tüm isteklere kavuşulacağını tabir eder.

Amazon_Teknoloji_Telefon

RÜYADA ESKİ TELEFON GÖRMEK

Rüyada eski telefon görmek, genellikle size bir şekilde yarar sağlayacak biriyle karşılaşacağınız bir işaret olarak yorumlanır. Temasa geçtiğiniz kişi, üzerinde çalıştığınız bir iş veya proje için ihtiyaç duyduğunuz deneyim veya uzmanlığa sahiptir. Tavsiyeleriyle, hedefinizi daha hızlı, daha verimli ve daha iyi nihai sonuçlarla tamamlayabilmelisiniz. Rüyada eski telefon görmek, kadın rakiplerin size karşı bir plan yapacağı tahminini içeriyor.

Rüyada eski telefon görmek, bir kadının rüyasında göründüğünde, genellikle romantik çalışmalarının diğer taraflarca sabote edilmesini tehlikeye attığını sembolize eder. Bu, toplantıyı engellemek veya yanlış bilgi vermek gibi doğrudan müdahale içerebilir. Veya dedikodu ve söylentiler gibi daha ihtiyatlı olabilir.

RÜYADA BİRİNİN TELEFONLA KONUŞTUĞUNU GÖRMEK

Rüyada birinin telefonla konuştuğunu görmek, zahmetlerinin meyvesini alarak ümit ettiği mülke, zorluklarla mücadele ederek ümit ettiği daha sağlıklı bir hayata, zorlanarak umduğu daha çok kazanca, yardım alarak ulaştığı kazanca tabir olunur.

Farklı durumlarda rüyada birinin telefonla konuştuğunu görmek, hatalarının ardından özlediği ganimete, ümitsizlikten sonra hayalini kurduğu ferahlığa, uğraşarak hayalini kurduğu berekete, finansal külfeti bulunan insandan uzaklaşılacağına, sıkıntıyla hasret duyduğu onura, cefa çektikten sonra hak edilen haysiyete tabir olunur

Başka bir deyişle bu rüya, zorluklara göğüs gererek düşlediği hünere, zahmetle birlikte beklediği berekete, zahmetlerinin meyvesini alarak kazandığı servete, cefa çekerek özlediği mevkiye, yenilgiden sonra istediği beceriye, çektiği zorlukların meyvesini alarak hayalini kurduğu itibarlı mertebeye delalettir

RÜYADA TELEFONUN PARÇALANDIĞINI GÖRMEK

Rüyada telefonun parçalandığını görmek, rüyayı gören kişinin hayatında çok güzel gelişmelerin olacağına, yüzünü güldürecek haberler alacağına, sıkıntılarının ortadan kalkacağına, sorunlarının çözüme ulaşacağına, zor ve kötü günleri geride bırakacağına ve refah içinde yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin şansının açık olacağına, işinin gücünün rast gideceğine ve keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine alamet eder.

TELEFON GÖRMEKLE İLGİLİ DEĞİŞİK RÜYALARIN TABİRLERİ

Rüyada Cep Telefonu Kırmak

Rüya sahibinin bile bile lades olması anlamına gelir. Rüyasında cep telefonu kırdığını gören kişinin zarar edeceğini bildiği halde yine de bir işe atılacağını işaret eder. Bu nedenle de kişi büyük bir maddi kayba ve zarara uğrar. Bazı rüya tabirlerine göre cep telefonu kırmak, rüya sahibinin çok sinirlendiği bir anda gerçekten bir şeyi bir hırsla yere çalmasına delalet eder.

Rüyada Cep Telefonu Bulmak

Rüyada cep telefonu bulduğunu gören kişi aile bireylerini, arkadaşlarını ve dostlarını uzun zamandır arayıp sormuyor ve ihmal ediyor demektir. Bu rüya, kişinin vefa duygusunu yeniden hatırlaması için bir işaret olarak kabul edilir.

Rüyada Cep Telefonu İle Konuşmak

Hem hayra hem de şerre delalet eder. Rüya sahibi bir iş başvurusundan olumsuz sonuç alacak ya da bir ayrılık yaşayacak diye tabir edilirken bir yandan da çok büyük ve hayırlı bir kısmet alacak diye tabir edilir.

Rüyada Cep Telefonunun Parçalanması

Rüyasında çeşitli nedenlerden dolayı cep telefonunun parçalandığını gören kişiye bazı kötü haberler verilir ve bunun üzerine rüya sahibi sıkıntılı bir dönem geçirir. Bu rüya bazen de küsmeye, arkadaşlarınızla aranızın bozulmasına veya size ihanet ettiğini öğrendiğiniz bir kimse ile aranızın bozulmasına da yorulabilmektedir.

Rüyada Cep Telefonunu Değiştirmek

Rüyada cep telefonunu değiştiren kimse yeni insanlar tanır veya yeni kişilerle arkadaşlıklar kurar. Bu rüya yakın zamanda iyi insanların bulunduğu bir mecliste oturacağınıza veya arkadaşlarınız vasıtası ile tanışacağınız bir kimse ile uzun süreli dost kalıp onunla güzel anıları paylaşacağınıza yorulmaktadır.

Rüyada Telefonun Camının Kırıldığını Görmek

Rüyasında telefonun camının kırıldığını gören veya bizzat kendisi kıran kişi, çevresi ile bağlantısını keser, akraba ziyaretlerini terk eder veya gurbete giderek ailesinden uzaklaşır. Bu rüya bazen de kuvvet sahibi bir adama, hayallerin gerçek olmasına, bereketli çalışmalara, meşakkatsiz mal ve para elde etmeye, yakın bir zamanda alınacak sevindirici bir habere, umduğunu yitirdiği noktada önüne çok güzel fırsatların çıkmasına delalettir.

Rüyada Telefonunu Kırmak

Rüyasında telefonunu kıran kimsenin son zamanlarda ruh halinin değişken olduğuna ve çevresindeki insanları inciterek üzülmelerine sebep olmasına işarettir. Yine bu rüya akraba ve aileden uzaklaşma, kendi kabuğuna çekilme, uzlete girme ve yalnızlaşma olarak yorulabilmektedir.

Rüyada Telefon İle Konuştuğunu Görmek

Rüyada cep telefonu ile konuşan kişi, birçok yerlerden güzel fırsatlar yakalar ve istediği başarılara erişir. Bazen de bu rüya sevilen bir insan olduğuna, güzel bir topluluk içinde bulunmaya ve insanlarla sohbet eden sevilen bir adama işarettir.

Rüyada Telefonun Tuşlarını Görmek

Rüyasında herhangi bir telefonun tuşlarını gören kimse, beklemediği nimetlere kavuşacağı bir adamdan yardım görür. Bu rüya duyulacak habere, özleme, aşk ilişkisine veya çocuğa da yorulmaktadır.

Rüyada Yeni Telefon Kırmak

Aldığı yeni telefonu kırdığını görmek sevilen birinden duyulan, hiç beklenmeyen sözlerden ötürü alınganlık yaparak o kimseye karşı mesafeli bir duruş sergilemek anlamına gelir. Küçük ama kişiyi üzen bir meselenin bugünlerde tüm gündemi kaplayacağını, gece gündüz bu durumu düşünen rüya sahibinin bir süre içine kapanarak kimseyle konuşmak istemeyeceğini, olumsuz hislerinden ötürü insanları kırmamak için dikkat edeceğini işaret eder.

Amazon_Teknoloji_Telefon

RÜYADA TELEFON ALMAK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada telefon almak ne anlama gelir? Rüyada telefon almak ile ilgili rüya tabirleri


Rüyada topuklu ayakkabı giymekKız kıza tatile bikinisinin dekoltesi damga vurdu400 kez cinsel ilişkiye girdiğini söylemişti! Kazancı şaşırttı

Kaynak: https://www.mynet.com/ruyada-telefon-gormek-ne-demektir-ruyada-cep-telefonu-gormek-ne-anlama-gelir-190101138140