gözenek sıkılaştırıcı doğal yöntemler

Gözenek Sıkılaştırıcı Doğal Yöntemler

Doğal hayata döndükçe daha sağlıklı olunduğu artık herkesçe bilinen kocaman bir gerçek buna istinaden artık güzelleşme ve bakımda da doğal olan tercih edilmektedir. Gözenek sıkılaştırıcı doğal yöntemler denildiğinde önerilebilecek ilk akla gelen sirke ve limon suyunu karıştırıp iyice sıkılaştırılacak bölgeye sürmek biraz bekledikten sonra ılık su ile temizlemek muhteşem değişimi göreceksiniz.

Cildi Yağlı Olanların Gözenekleri Daha Fazla Genişler

Ayrıca süt ve yaş maya karışımından yapacağınız gözenek sıkılaştırıcı maskeyi cildinize sürüp yarım saat bekleyiniz. Farka inanmak imkânsız gibi bu kadar kısa sürede bu fark harika bir şekilde sizi keyiflendirebilir. Haftada bir önerilmektedir. Limon ve maden suyu karıştırılıp sürüldüğünde minerallerin mucizesi gözeneklerin kapanıp cildin tazelenmesini sağlayacaktır.

İsterseniz karışımı buz şekline getirin ve buz parçalarının gözenekleri yok etmesine seyirci kalacaksınız. Soğukta daralan gözenekler sıcakta açılma gösterirler. Gül suyu, yoğurt ve un mucizesi ise iyice karıştırılıp cilde sürünüz ve yarım saat sonra ılık su ile yıkayınız. Fark çok net gözlemlenebilir kıvamda olacaktır. En iyi kalıcı netice için haftada bir önerilmektedir.

Kuru maya, oksijenli su, bal ve aspirin çokça karıştırılıp krem ölçüsüne gelince duş sonrası cilde uygulayınız ve yarım saat bekleme süresinden sonra önce ılık sonra soğuk su ile şok yapınız. Bal cilde ekstra bakım da yapacaktır. Tüm bu uygulamalar hem gözenekleri kaptır hem de cilde bakım uygulamayı sağlar. Diğer kimyasallar gibi herhangi bir alerjik durum yapmazlar. Sorunuz ya da keşfettiğiniz farklı yöntemler varsa, yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Hakkında Admin

Gündem konuları, ülkemiz, dünya ülkeleri, genel kültür, ünlü biyografileri, market aktüel, kampanya, eğitim, bir çok konuda ipucu ve gezgin bilgiler sunan yazar..

İlginizi Çekebilir!

ev hanımları için bilgiler

Ev Hanımları İçin Seçtiğimiz Pratik Bilgiler

Dünyada hem yorucu hem de rahat bir çok meslek vardır. Örneğin , inşaat işçiliği fiziksel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir