ads ücretsiz kod alma

Google Ads Ücretsiz Promosyon Kodu Alma

Google Adwords ismi geçtiğimiz yıl içerisinde Google Ads olarak isim değişikliğine gitti. Bu nedenle artık google adwords ismi tamamen google dan kaldırılmış durumdadır. Peki google ads nedir? Google’ın arama sonuçlarında, iş ortağı sitelerde veya Youtube içerisinde videolarda size ait reklamların görünmesini sağlayan bir araçtır. Ads aracı dünya genelinde en fazla bütçe ile reklam döngüsü olan sistemdir. Bu sistem eski adı ile adwords 2000 yılından beri kullanılmaktadır ve yaklaşık 1 milyon kullanıcıya hizmet vermektedir.

Neden Google ADS Kullanmalısınız?
Dünyanın en büyük şirketi olan google firmasına ait bir reklam şirketini düşünün kendisine ait olan bir çok platformda reklamlarınız dönüyor ve bu reklamlardan sizlere nasıl geri dönüşler olur hayal edin.

Örnek verecek olursak ülkemizde internet ortamından x markasının bir telefonunu alacağız ve bu ürünü ilk olarak google üzerinden aratıyoruz ve arama sonucu ile ilgili olarak hemen ilk sıradaki siteye girmeyeniniz yoktur muhtemelen. İşte bu ilk sırada ki siteyi düşününce bazen bu alanda sponsorlu yazmaktadır ve bu da demek oluyor ki ilk sıraya birileri reklamını vererek ürün satmayı düşünmektedir. Burası üzerinden ürün aldığınız zaman reklam veren firma diğerlerinin önüne geçecek ve firmasının kar oranını artıracaktır. Ayrıca şu şekilde de düşünebilirsiniz firma 100 tl lik reklam verecek ve ilk sırada çıkarak 100 tl reklam bedeli ile 1 den fazla ürün satarak her üründen 100 tl kar ederse firma oldukça fazla kara geçecektir.

google ads 25 tl harca 100 tl kazan

Google ADS 25 TL Harca 100 TL Kazan Kodu Nasıl Alınır?

Google ads üzerinden reklam vererek firmanıza katacağınız kazancın biraz daha fazla artmasını istiyorsanız yani reklam giderlerini azaltmak isterseniz eğer bu alanda google ads reklam kodları devreye girmektedir. Peki bu reklam kodları ne işe yaramaktadır? Bu reklam kodları ile birlikte sitenize veya firmanıza reklam verirken belli bir miktar reklam tutarına ulaşınca google siz reklam verenlerine daha fazla etkileşimde bulunun diye ücretsiz reklam kodları tanımlamaktadır.

Peki bu reklam kodlarını nasıl edinebiliriz? Google ads için aşağıda sizlerle özel bir kaç link bırakarak kolaylıkla reklam kodu edinmenize yardımcı olmaya çalışacağız. Bu reklam kodları belli bir miktar reklam harcaması yapınca panelinizde aktif olur ve bakiyeler reklam kodu üzerinden gitmeye başlar.

Ücretsiz ADS 25 Harca 100 Kazan Promosyon Kodu Alma Linki
Aşağıdaki linke tıklayarak e posta alanına e posta adresinizi yazıp sonrasında kupon talep edin derseniz eğer mail adresinize 25 TL harcamanız durumunda 125 TL bakiye yüklemesi elde eden bir kod gelecektir. Bu kodu reklam verme alanında promosyonlar kısmına girerek sorunsuz olarak 25 TL ye 125 TL lik google ads reklamı vermiş olacaksınız. Her mail adresi için 1 adet 25 e 100 TL kazan promosyon kodu kazanabilirsiniz. Bu kodları 25 TL harcama yaptıktan sonra panelinizde 100 TL bakiye aktif olacaktır bu 100 TL aktif olması 24 saat kadar sürebilir.

25 TL Harca 100 TL Kazan Promosyon Kodu

Google Ads Ücretsiz Promosyon Kodları

Hakkında Admin

Gündem konuları, ülkemiz, dünya ülkeleri, genel kültür, ünlü biyografileri, market aktüel, kampanya, eğitim, bir çok konuda ipucu ve gezgin bilgiler sunan yazar..

İlginizi Çekebilir!

bayat ekmek tatlı tarifi

Bayat Ekmek Tatlısı Nasıl Yapılır ?

Yenmeyen ve bayatlayan ekmeklerimizi ne yapacağımız hep aklımızda kalan bir soru işaretidir. Atmaya kıyamadığımız bayat ekmekleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir