exxen nasıl kayıt olunur

Exxen`de Neler Var? Exxen`e Nasıl Kayıt Olunur?

Acun Ilıcalı`nın en iyi projelerinden biri olan Exxen yayın hayatına başladı. Yayın hayatına başladığında bazı aksaklıklar olsa da zamanla hatalar giderildi. Hatta bazı kişiler tarafından söylenene göre o aksaklıklar reklam amaçlı bilerek yapılmış. Biz onu bilemeyiz sonuçta Exxen yayına hayatına başladı ve çok yoğun bir ilgi gördü. Herkesin aklında benzer sorular var Exxen`e nasıl kayıt olunur? Exxen reklamlı paket ile reklamsız paket arasındaki fark ne? Exxen`de neler var?

Exxen`e Nasıl Kayıt Olunur? Exxen Paketleri

Exxen.com adresine gidip “7 gün ücretsiz” dene tuşuna basınız. Burada sizden mail adresi, isim, soyisim, telefon numarası gibi bilgiler isteyecektir. Bu bilgilerin gerçek olması önemlidir. Çünkü ilerleyen aşamalarda mail ve telefon doğrulaması yapacaksınız. Bu bilgileri girdikten sonra karşınıza 2 adet paket çıkacaktır. Bu paketlerden birisi reklamsız diğeri ise reklamlı. Reklamsız olan paket şuanda aylık 9,90 TL ücretiyle satılmaktadır. Reklamlı olan paket ise 19,90 TL`ye satılıyor. Yani arada 10TL gibi bir fark var. Reklam dışında paketler arasında pahalı olanda ekstra indir izle özelliği vardır.

Exxen paketlerini gerçek kredi kartı bilgileriniz ile almanızı tavsiye etmeyiz. Çünkü şuanda ortalıkta söylenene göre kart bilgilerini silmek için bir özellik koyulmamış. Silme ve iptal işleri diğer dijital platformlara göre daha zor. Bundan dolayı bankanızla görüşüp kendinize yeni bir sanal kart çıkartın. Bu sanal kartın içerisinde 1 TL koyarak üyeliğinizi yapabilirsiniz. Bu üyelik 1 hafta sürecektir 1 hafta sonunda kart içinde paketinize göre 10 TL veya 20 TL olmazsa üyeliğiniz silinecektir. Exxen için merak edilen bir başka soru ise aynı hesapla 2-3 farklı kişi dizi izleyebilir mi? Aynı hesaptan farklı bilgisayarlar için maalesef izlemeye izin vermemektedir.

Exxen`de Neler Var?

exxen de neler var
Exxen`de bir sürü ayrı ayrı yapım var. Ancak bunlardan bazıları youtuberların çektiği içeriklerin bir benzeridir. Youtube`dan tek farkı yeni ve exxen kalitesiyle çekilmiş olmasıdır. Diğerleri ise daha büyük kitleye hitap eden büyük çaplı yapımlardır. Genel olarak hepsi dizi formatında yapılmıştır ve süreleri 1 saati geçmemektedir. Şuan için baktığım kadarıyla hepsinden sadece 1 bölüm yüklenmiş. Hangi sıklıklarla yeni bölüm geleceği hakkında ekstra bir bilgi verilmemiştir. Kısaca özetlemek gerekirse büyük çaplı yapımlardan bazıları şunlardır:

  • Konuşanlar
  • Sihirli Annem
  • Tolgshow
  • Şeref Bey:
  • Hükümsüz
  • Masterchef Junior 2021
  • İşte Bu Benim Masalım
  • Sürprizim Var

Hakkında Admin

Gündem konuları, ülkemiz, dünya ülkeleri, genel kültür, ünlü biyografileri, market aktüel, kampanya, eğitim, bir çok konuda ipucu ve gezgin bilgiler sunan yazar..

İlginizi Çekebilir!

bayat ekmek tatlı tarifi

Bayat Ekmek Tatlısı Nasıl Yapılır ?

Yenmeyen ve bayatlayan ekmeklerimizi ne yapacağımız hep aklımızda kalan bir soru işaretidir. Atmaya kıyamadığımız bayat ekmekleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir