Balık Burcu Kadını

Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?

Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri oldukça güçlü, maneviyatı ve iç dünyası kuvvetli, uyumlu ve nazik bir karaktere sahiptir. Balık burcu kadını hayatın kendine özgü var olan düzeninden, kendi etkileşimleri de dahil her zaman derin anlamlar aramakta olan ve derin anlamlar bulan bir kadındır. Balık burcu kadınının temel özellikleri arasında mistik bir hali bulunmaktadır. Mistik konulara var olan ilgisi de bu kadının sezgisel tarafını beslemektedir.

Balık burcu kadını özellikleri arasında bir de vefakarlığı ve şefkatli olması vardır. Balık burcu kadını bu özellikleri sayesinde iyi bir anne, arkadaş, dost, sevgili ve eş olabilir. Bu kişilerin genelde arkadaş çevreleri oldukça geniş olmaktadır ve sezgileri yardımı ile doğru şekilde arkadaş bulurlar ve keyifli vakit geçirirler.

Balık Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Balık burcu kadınına ait fiziksel özelliklere bakıldığında genelde bacak boyları ve kol boyları kısa olmaktadır. Düzgün bir fiziğe sahip olan balık burcu kadını genelinde açık tenlidir. Bu kişilerin gözleri çok güzeldir. Bu kişiler çok çabuk ağlayabildikleri nedeni ile gözleri genelde hep nemlidir. Ayrıca en bilinen konu genellikle alkole karşı vücutları oldukça dirençsizdir. Melankolik bir yapıları bulunduğu nedeni ile en ufak sorunda alkole sığınırlar.

Balık Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Balık burcu kadınının olumlu özelliklerine bakacak olursak, bunlar derin ve aynı zamanda gizemli karakterlere sahip oldukları nedeni ile yeniden dünyaya gelme ve ölüm konularında simge haline gelmiş burçlardır. Enerjik ve de renkli bir karaktere sahip arkadaş canlısı insanlardır. Ayrıca merhametli ve aşırı şefkatlidir. Balık burcu kadınının konuşma kabiliyeti çok güçlü olduğu için tartıştığı zaman karşısındaki kişiyi kolayca ve çabukça kendi lehine çevirebilme yeteneğine sahiptir.

Balık Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Balık burcu kadınının olumsuz özelliklerinden biri genellikle tadını ve huzurunu kaçıran şimdiki ya da gelecek planları üzerine hiç bir şekilde konuşmayı sevmezler. Bu kişiler hayal dünyası içinde yaşamaya başladıklarında hem çok mutlu olurlar hem de tüm gerçekliklere kendilerini tamamen kapatırlar. Bazı durumlarda duygusal oldukları nedeni ile çok kolay ağlarlar ve çabuk duramazlar.

Balık Burcu Kadını Aşk Hayatı

Balık burcu kadınının aşk hayatı onun için çok önemlidir. Bu kadın hayatı boyunca birden çok kez aşk tadar. Ancak gerçek aşkı bulduğu zaman balık burcu kadını asla sınır tanımaz ve son derece romantik bir kadına dönüşür. Balık burcu kadını genelde aşk hayatında oldukça duygusal olurlar. Ayrıca olabildiğince dikkatli ve kibar davranmaya çalışırlar. Masum ve aşık balık burcu kadını tüm aşk hayatı boyunca karşı taraftan ilgi görmek ve şımartılmak isterler. Kişi her zaman için sevdiğinin kendisini çok sevmesini ister ve nazı yaparak davranır. Başarılı bir aşk kadınıdır.

Balık Burcu Kadını İş Hayatı

Balık burcu kadını iş hayatı yönünden sanatçı ruha sahip kişilerdir ve bu nedenle genel olarak ofis işlerine ve fabrika işlerine pek uygun değildirler. Bu kişiler genelde kendilerini net bir işe ait hissetmezler ve bu nedenle kendilerini suçlar ve asla ona uygun ideal işini bulamazlar. Bu nedenle balık burcu kadını iş hayatında hiç bir zaman tam anlamı ile mutlu olmaz. Ayrıca balık burcu kadını bulunduğu ortamlarda popüler bir insan yanında yer almak ister ve iş hayatında genelde birine mutlak surette koşulsuz güvenebilmek isterler. Bu kişiler sıradan kişiler ile birlikte çalışmak istemezler.

Balık Burcu Kadını Cinsel Hayatı ve Cinsellik

Balık burcu kadını cinsel hayatı ve cinsellik yönünden oldukça tutkuludur. Genelde çekingen bir karakteri olmasına rağmen cinsel yönden çok rahat ve şehvetlidirler. Karşı cinse istediklerini yaptırırlar fakat karşı cinsin bu durumdan haberi olmaz. Ayrıca cinsel hayat balık burcu için çok özeldir sadece fiziksel olarak değil aynı zamanda duygu ile de cinselliği yaşamayı severler.

Balık Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

Balık burcu kadını karşı cinsle ilişkisinde genelde karamsar yapıları nedeni ile bir ürkeklik yaşarlar. Bu kişiler karşı cinsten kendisini koruyan ve kollayan, dış dünyanın yaşattığı kötülüklerden onu uzak tutacak ve onu çok sevecek bir eş ister. Bu kişinin hayal gücü kuvvetli olduğu için yoğun duygulara sahiptir. Bu sevimli, tatlı ve sevecen kadınlar ürkek görünse de yeri geldiğinde vahşi olmayı da bilirler.

Balık Burcu Kadını Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Balık burcu kadını genelde hoşlandığını gözleri ile belli ederler ve bu hoşlantıları dillerine dökülür.

Balık Burcu Kadını Kıskanç mıdır?

Balık burcu kadını genelde kıskanç olup bu nedenle bazen ilişkilerinde küçük sorunlar yaşayabilirler ama genel olarak birbirlerine güvendikten sonra kıskançlık sorunu ortadan kaldırılmış olur.

Balık Burcu Kadını Nasıl Affeder ve Barışır?

Balık burcu kadını genelde affedicidir karşı taraftan küçük bir sürpriz çiçek ya da hediye balık burcu kadınına kendini affettirmek için yeterlidir zaten balık burcu kadını karakteri gereği affedici ve uyumlu biridir.

Balık Burcu Kadını Nasıl Zayıflar ve Beslenmeli?

Balık burcu kadına genelde tatlıya çok düşkün olup özellikle çikolatalı tatlıları çok sever. Bu nedenle zayıflaması için öncelikle tatlıyı kesmelidir. Sonrasında karbonhidratlarına dikkat etmelidir.

Balık Burcu Kadını Nasıl Geri Döner?

Balık burcu kadını genelde affedicidir fakat eğer gerçekten kırılmış ise geri dönmesi çok zor olur. Çok çaba gerekmektedir balık burcu kadınının geri dönmesi için ona büyük sürprizler yapmak gereklidir

Balık Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Balık burcu kadına genelde canlı renkleri giymeyi tercih ederler. Davetlerde en güzel kadın olmayı isterler. Bu nedenle çok dikkat ederler.

Balık Burcu Kadını Nasıl İkna Edilir?

Balık burcu kadınına ikna etmek için küçük bir gül bile yeterlidir tabi bu hatayı daha önce defalarca kez yapmadıysanız eğer birden fazla balık burcu kadını çıldırmış olabilir ve çok zor ikna olabilir. İkna etmek için ise güzel sürprizler yapılmalıdır.

Balık Burcu Kadını Nasıl Sever?

Balık burcu kadını sevdiğin de tam sever çünkü karakteri gereği aşka düşkündür sevgiye bağlıdır güven duymak ister ve mutlu bir hayat yaşamak

Balık Burcu Kadını Nasıl Aşık Olur?

Balık burcu kadını aşık olduğu kişiden bir an olsun ayrılmak istemez aşık olduğu kişiyi çok sever ve hep yanında olmak ister.

Balık Burcu Kadını Erkeklerden Hoşlanır?

Balık burcu kadını daha çok kibar erkeklerden hoşlanır ve balık burcu kadınına değer verdiğini gösteren erkeklerden hoşlanır. Ayrıca balık burcu kadını sürprizler yapan erkekleri de severler.

Balık Burcu Kadını Hediyelerden Hoşlanır?

Balık burcu kadını genelde küçük sanat yönünden zengin kibar hediyelerden hoşlanmakla birlikte maddi durumuna bağlı olarak bazıları da daha zengin hediyelerden hoşlanır.

Balık Burcu Kadını Nasıl Affeder?

Balık burcu kadını kolay affeder.

Balık Burcu Kadını Nasıl Pişman Olur?

Balık burcu kadını bazen yaptığı hatalardan pişman olur. Af diler.

Balık Burcu Kadını Nasıl Mutlu Olur?

Balık burcu kadını mutlu olduğu zaman herkesle paylaşmak ister.

Balık Burcu Kadını Nasıl Aşık ve Elde Edilir?

Balık burcu kadını küçük tatlı hediyeler ve kibar sözler ile aşık ve elde edilir.

Balık Burcu Kadını Nasıl Bir Sevgilidir?

Balık burcu kadını tam bir istenilen sevgilidir. Sizi çok mutlu eder.

Balık Burcu Kadını Nasıl Bir Anne Olur?

Balık burcu kadını muhteşem bir anne olur çocuğunun bir dediğini iki etmemeye çalışır ayrıca balık burcu kadını çocuğunun zarar gelmesine dayanamaz. Çocuklarına, eşine ve yuvasına çok düşkündür.

Balık Burcu Kadını Hangi Rengi Sever?

Balık burcu kadını genelde canlı renkleri sevmektedir ama özellikle bir renk tercihi yoktur.

Kaynak: https://www.hurriyet.com.tr/mahmure/astroloji/burclar/balik-burcu/kadini#:~:text=Bal%C4%B1k%20burcu%20kad%C4%B1n%C4%B1%20genel%20anlamda,derin%20anlamlar%20bulan%20bir%20kad%C4%B1nd%C4%B1r.

Balık Burcu Kadınının Özellikleri

Şubat ortası ile Mart ortası arasında mı doğdunuz? O zaman Balıksın! Balık, Zodyakın 12. ve son burcudur. 19 Şubat - 20 Mart arasında doğanlar balık burcuna mensuptur. Peki duygusal bir Balık burcunun olumlu ve olumsuz özellikleri nelerdir? Bir Balık burcu nelerden hoşlanır ve nelerden hoşlanmaz? Gelin Balık burcunu inceleyelim:

Doğum tarihi: 19 Şubat - 20 Mart
Yönetici gezegen: Neptün
Element: Su
Renk: Mavi ve Yeşil
Uğurlu günü: Perşembe
Uğurlu taşı: Akuamarin
Karşıt burç: Başak
Vücutta temsil ettiği yer: Ayak
Enerji: Yin enerji
Şanslı sayı: 3,9,12
En uyumlu burç: Başak ve Boğa

Balık, duygusal doğasının derinliği nedeniyle diğer insanların asla hissedemeyeceği şeyleri hisseder. Bu, Neptün gezegeni tarafından yönetilen bir su burcu olmasından kaynaklanır. Balık kadınları son derece duygusaldır. Kötü bir ruh haline girdiklerinde, bundan kurtulmaları zordur. Hüzünlerinde uzun süre yaşarlar. Balıklar, çok derinden umursadıkları için kalp kırıklığının üstesinden gelmekte zorlanırlar. Başkalarını kolayca affedebilseler de, biri affedilemez bir çizgiyi geçerse ömür boyu kin beslerler. Balıklar nadiren günümüzde yaşarlar. Ya geçmişi ya da geleceği hayal edip dururlar. 

BALIK BURCUNUN OLUMLU ÖZELLİKLERİ

Balık burcu kadınları şaşırtıcı bir şekilde kapalılardır.. Başkalarıyla ilgilenmeyi sevseler de, kimsenin onlarla ilgilenmesine asla izin vermezler. Kendilerini seven insanlardan yardım kabul etmekte zorlanırlar. Balık, sorunlarını dünyayla paylaşmaktan hoşlanmaz. İçlerinde acı çekerken bile iyiymiş gibi davranırlar. Bu burç, insanların etrafında olmayı sever, ancak kendilerini bağımsız olarak görürler. Balık burcu kadını oldukça sezgiseldir. Sezgilerine çok güvenirler ki bu konuda da haksız sayılmazlar. Sanatsal yönleri oldukça gelişmiştir. Onlar için sanat bir yaşam olgusudur.

BALIK BURCU KADININ OLUMSUZ ÖZELLİKLERİ  

Balık kadınları kararsız ve tembel olma eğilimi sergileyebilir. Büyük hedefleri olan hayalperestler olsalar da, bu hedeflere doğru çalışmayı ihmal edebilirler. O geleceği yaratmak için adımlar atmak yerine hayali bir gelecek hakkında hayal kurmayı tercih edebilir. Gerçek dünyada yaşamaktansa hayal dünyasında yaşamayı tercih ederler. Balık burcu kadını tanıştığı herkese bir anda çok güvenebilir bu da onların ilerde üzülmesine neden olabilir. Onlar herkesi kendileri gibi gördükleri için kimsede art niyet aramazlar. 

BALIK BURCU KADINI NELERDEN HOŞLANIR? 

Balık kadınları yalnız vakit geçirmekten hoşlanır. İnsanları sevmelerine ve partnerlerine bağlanmalarına rağmen, biraz alana ihtiyaçları vardır. Yalnız zaman onlara yaratıcı projeler üzerinde çalışma şansı verir. Aynı zamanda onlar bir kaçış olarak televizyon izleme, müzik dinleme gibi aktivitelere bayılırlar! Balıklar her zaman kendilerini meşgul tutmayı başarabilir etraflarında kimse olmadığında bile kendi başlarına çok eğlenirler.

BALIK BURCU KADINI NELERDEN HOŞLANMAZ? 

Balık kadınları eleştiriden hoşlanmaz. Kusurlarının kendilerine söylenmesini istemezler. Eleştiriyi asla kabul edemezler. Balık, kendi sorunları hakkında endişelenmek yerine başkalarının sorunlarını çözmeye odaklanmayı tercih eder. Savunmasız davranmakta ve aynada kendileriyle yüzleşmekte zorlanırlar. Başkaları için endişe göstermeleri kendileri için daha kolaydır. Bu yüzden insanları çok memnun ederler. Kendilerine nasıl yardım edeceklerini bulmaktansa başkalarına yardım etmeyi tercih ederler. Balık burçları her konu hakkında bir fikir sahibidir bu yüzden karşısındaki insan ona tezat bir şey sunuyorsa bu onu çileden çıkarabilir. Ayrıca geçmişe takılı yaşamaktan da hiç hoşlanmaz hep olası geleceğin hayalini kurarak yaşar. Bu yüzden geçmişe takılı kalan insanları hiç sevmez.

DİLARA YILDIZHAN BALIK BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİNİ ANLATIYOR:

 

Kaynak: https://www.elele.com.tr/astroloji/burc-ozellikleri/balik/kadin

Balık Burcu Kadını ve Özellikleri

Duygusal, meraklı ve nazik, Balık kadını gerçek bir hayalperest. Kendi sezgileri, duyguları ya da maneviyat ve iç dünyası olsun, hayatında görünmeyen şeyler üzerine büyük önem vermektedir. Bu, hayatın kendine özgü düzeninden, kendi toplumsal etkileşimlerine kadar her zaman için daha derin anlamlar arayan ve bulan bir kadındır. Çevresindeki olayları absorbe ederek, başkalarının göremediği bağlantıları kurar. O, başkalarının duygu ve davranışlarındaki kalıpları gözlemler ve onları motive eden şey konusunda oldukça anlayışlı olabilir.

Balık, zodyakın on ikinci ve son evidir. Neptün tarafından yönetilen Balık kadınları çok sezgisel ve manevidir. Hassas, sevecen ve başkalarının ihtiyaçlarını göz önüne alır.  Balık kadınları, hayal kırıklığına uğradığında, istediği yere gidebileceği bir dünyaya girerek, zorlu hayat gerçeklerinden hızlı bir şekilde kaçabiliyor. Bazıları onun sorunlarından kaçtığını düşünebilir; Diğerleri, sadece sorunlarla başa çıkmanın yaratıcı bir yolunu bulduğuna inanıyorlar. Fırtınalı deniz gibi, duyguları da karmaşık ve değiştirilebilir.

Aşk hayatı:

Bir Balık kadın aşık olduğunda, heyecanlı, esin kaynağını bulmuş ve büyülenmiştir. Adeta Venüs görünümüne bürünmüşlerdir. Dikkatini yalnızca arzusuna çevirir ve yüreğini sızlatan duyguların her anından keyif alacaktır. Sevgiyi hissettiğinde, küçük bir çocuk gibi davranmaya başlar. Gülüşü ve cazibesi, aşık olduğu zaman doğal bir şekilde ortaya çıkar. Çekingen ve hassas, genelde özgür ruhlu olan balıklar; cinsellik konusunda samimiyet ve güven aramaktadır.

Balık kadınları sihir ve gizemi, harika mavi derin dünyayı beklemektedir. Aşık olmayı ve aşkı çok sever. Sadık bir sevgili olan Balık kadını, aşık olmadığı zaman yalnız hisseder. Cazibe söz konusu olduğunda Balık’ın gizli silahı kaçamaktır. Mutluluk, kadınlık ve yumuşaklığın yanı sıra, Balıkların çevresinde gizemli bir hava vardır. Tam olarak uzak duramayacağınız halde diğerlerini ilgisini çekecek kadar ince bir mesafe korur.

Aşık olduğunda; Balıklar çok şey verir, ancak her şeyi değil. Hatırlanması gereken en önemli şey şudur: Balıkların zayıf olduğunu varsaymak yanlış olur, ancak Balıkların güçlü olduğunu varsaymak da bir hatadır. İyi doğası ve fedakarlık yapma isteğinden faydalanmaktan kaçının. Bazen yardıma ihtiyacı vardır ve hayatındaki önemli kişi onu yalnız bırakırsa hayatının karışıklık yaşadığı zaman çok yalnız hissedebilir. Bu tavrı, sizin tarafınızdan bir endişe ve sevgi eksikliği olarak kolayca yorumlanabilir.

İlişkileri yaratıcı ve hassas ve çok duygusaldır ve onu korumak ve bir güvenlik hissi uyandıran bir aşık olmak gerekir. İlişkilerinde çok cömert davranır. Balıklar başkalarının ihtiyaçlarına son derece duyarlıdır.

Balık kadınlar, ailelerini memnun etmek için çok uğraşır. Her şeyden fedakarlık etmeye hazırdır, böylece hayallerini kurabilir ve gerçekleştirebilir; kendi pahasına olsa bile. Her zaman doğum günlerini ve yıldönümlerini hatırlar, dolayısıyla onun hatırlanması büyük önem taşır, çünkü onun için çok önemlidir.

Balık Kadını ve Dostluk

Balık kadınları bazen kendi özel dünyalarına dalmış gibi görünebilir, ancak aynı zamanda sahip olduğunuz en sevecen arkadaşlardan biridir. Su tarafından yönetilir, son derece sezgiseldir. Dostluğa çok önem verir.

Bir Balık kadını, sevdiklerini kendinden bile önemli tutan bir bağla arkadaşlıklarını kurar. Doğal olarak bir lider olmasa da, Balık kadınları güçlü ancak engellenmiş bir karaktere sahiptir ve çoğunlukla arkadaşları, aileleri ve iş arkadaşları tarafından kritik bir durumla yönlendirilmeleri için çağrılır. Balık kadınları, her yaş grubundan, tüm kişiliklerden, dinlerden ve etnik kökenden çok sayıda arkadaşa sahiptir. Benzersiz bir algılayıcılığa sahip  anlayışı, bu kadını sosyal çevrelerinde popüler hale getirir.

Balık kadını ve cinsellik

Hayatının diğer tüm yönleri gibi seks, balık kadınının duygusal bir meselesidir. Yatak odasında fantezi ortamlar yaratmaya eğilimli, eğlenceli ve büyülü ormanlar, mum ışığı çevreleyen alanlar, denizin kokusu – hepsi hayal gücünü arttırıyor.  Cinsel olarak, Balık doğal olarak itaatkâr taraftadır, genellikle kolayca orgazm konusunda sorun yaşamaz.

Balık kadını ve kariyer

Normal bir ofis işini unutun, çünkü şirket dünyası Balık kadınları için değil. Yaratıcılığını kullanması gerekiyor ve bunu yapmaya izin verildiğinde, kendisini tamamen eldeki görevlere adar.  Balık kadınları danışman, yazar, müzisyen, kütüphaneci, dedektif, sosyal hizmet uzmanı veya tasarımcı olarak düşünebilir.  Balık burcu; sanatçılar, müzisyenler, sosyal hizmet uzmanları, medyumlar, fotoğrafçılar, doktorlar, insancıllar, esnaflar ve medya ilişkileri ile ilişkilidir.

Balık kadını hayatının farklı evrelerinde birden çok kariyere sahip olabilir. Doğal olarak yaratıcıdır.

Balık ve Moda

Su, kısıtlamaları sevmez ve benzer şekilde, Balık kadını da rahat, akan, zarif silüetleri tercih eder. Bu küçük denizkızı, ipeksi ve yumuşak kıyafetler giyer. Bir Balık kadını, ışıltı sever, tıpkı suya yansıyan ışıklar gibi hafif ve zarif parıltılardan hoşlanır. Özel değerli taşı yeşim taşıdır ve Balıklar ayakları yönettiği için özellikle mücevherlerde eller ve ayaklar (yüzük, bilezik, ayak parmağı halkası vb.) Için uygundur. Ayrıca ametist ile de iyi sonuç verir. Ana rengi deniz yeşilidir.

Balıklar biraz bir bukalemun olduğundan, stil ve modaya gelince oldukça esnektir. Yapılardan ve basmakalıplardan hoşlanmaz. Ayrıca, kısıtlayıcı giyimden hoşlanmaz. Rahat giysiler tercih eder. Kendisiyle harmanlanıp benzersiz kalması alışılmadık bir kaliteye sahiptir. Balıkların fantezi, drama ve inandırıcılık için yetenekleri vardır ve bazen bu onun özel tarzında belirgindir.

Balık kadınlarının çekiciliği!

Çok sempatik, merhametli, kendini feda eden ve mütevazi, Balık kadınları etraflarındaki çevreden gelen duyguları absorbe etme olasılıkları yüksektir ve başkalarının ruh hallerine dayalı olarak genellikle mutlu veya depresifleşirler.  Özgün romantik, en çok bir ruh eşine ihtiyaç duyan bir kadın. Nazik, sevecen, duygusal, romantik ve fedakâr olmayan, sevdiklerini kendine çekme eğilimindedir ve nadiren öfkelenir veya agresifleşir.

Balık kadınları ne kadar sadık?

Balık kadınları genellikle çok sadıktır. Ancak tüm burçlarda olduğu gibi, durumun böyle olmayabileceği bazı durumlar vardır. Örneğin, duygusal olarak yeterince uzun süre ihmal edilirlerse, başka yerlerde bir bağlantı arayabilirler.

Balık Burcu ünlüler:

Liza Minelli, Rihanna, Füsun Önal, Suna Yıldızoğlu, Göksel Arsoy, Beren Saat, Ashley Greene, Burçin Terzioğlu, Burcu Kara, Ceren Hindistan, Defne Joy Foster, Ellen Page, Eva Longoria¸ Gülse Birsel, Işın Karaca, Jennifer Love Hewitt, Kesha, Kristin Davis, Pamela Spence, Nebahat Çehre, Rachel Weisz, Selin Demiratar, Yeliz Kuvancı, Lily Collins

Kaynak: https://www.aysetolga.com/balik-burcu-kadini-ozellikleri