bedava internet appgallery

AppGallery Bedava İnternet Kodu 2021

Huawei markasına ait olarak hizmet veren appgallery uygulaması üzerinden hediye çarkı sayesinde binlerce kişiye 500 MB ve 1 GB internet hediye edilmektedir. Bu internet kodları için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemekle birlikte Huawei nin uygulama ile yapmak istediği şeyin ise kendisine kullanıcı toplamak olduğunu düşünmekteyiz.

AppGallery Nedir?

Android işletim sistemini kullanan tüm tablet ve akıllı telefonlara yüklenebilen dünyanın en büyük uygulamalarından bir tanesi olan appgallery dünya genelinde kullanılan bir uygulama mağazasıdır. Uygulama mağazasından kastımız aynı google play store gibi düşünebilirsiniz appgallery uygulamasını da. Appgallery diğer uygulamalar gibi akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirilebilen ve kurulan bir uygulamadır.

Uygulamaya kaydolmak oldukça basit olup herhangi bir ücret ödenmesi söz konusu değildir. Dünya genelinde piyasada olan tiktok, facebook ve twitter gibi tüm uygulamaları appgallery üzerinden indirmenizde oldukça basittir.

AppGallery Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?
Bedava internet kodu kazanmak isteyen kullanıcıların ilk olarak android işletim sistemli telefonlarına appgallery uygulamasını indirmeleri ve uygulamayı indirdikten sonra kayıt olup uygulama içerisinde bulunan herhangi bir uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Telefonunuza herhangi bir uygulamayı indirdikten sonra ise hediye çarkını çevirerek appgallery den 8 hediyeden bir tanesini kazanma şansı elde edeceksiniz. Burada kesinlikle internet verecektir diye bir şey söz konusu değildir arkadaşlar bu durum tamamen şansınıza kalmıştır.

AppGallery Bedava İnternet Nasıl Kullanılır?
Hediye çarkı uygulaması üzerinden çarkı çevirdiniz ve hediye olarak günlük 500 mb veya günlük 1 GB internet kazandıysanız artık yapmanız gereken çok basit. İster cep telefonunuzdan size verilen kodu 7273 e mesaj atın isterseniz https://appgalleryilehepkazan.com/ sitesi üzerinden ilgili alanları doldurarak hediye internetinizi aktif edebilirsiniz.

AppGallery İnternet Kodları Hangi Operatörlerde Geçerli?
Hediye çarkından kazanacağınız internet kodları operatör farketmeksizin tüm operatörlerde geçerlidir. Yalnızca kazandığınız kodu 7273 üzerinden aktif etmek isterseniz 1-2 tl aralığında bir ücret söz konusu olabilir bu nedenle üstte verdiğimiz internet sitesi üzerinden işlem yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

bedava internet appgallery

Bedava AppGallery İnternet Kodları 2021

Ücretsiz olarak appgallery internet kodlarını nasıl alabileceğinizi yukarıda açıklamaya çalıştık eğer ki yapamadıysanız ve ücretsiz internet kodu istiyorsanız sizler için aşağıda 500 MB ve 1GB internet kodlarını paylaşıyoruz ara ara kodlar güncellenecek olup yeni kod isteyen takipçilerimiz yorum yaparak yeni kod isteyebilirler.

500 MB Bedava İnternet Kodları
Appgallery 500 MB güncel ücretsiz internet kodlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
– AG2CNXRW7RT7NCZX
– AG1K9HMPKARXE9AX
– AG1NFY3ZRTXKYPH3
– AG1AFRTMEZ9AXZ7P
– AG1REX3FX7KH3CY5
– AG13E79REF3WP93P

1 GB Bedava İnternet Kodları
Appgallery 1 GB güncel ücretsiz internet kodlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

– AG2Y4ZMNZHHFXRE9
– AG2TNFR9HY7PX9NY
– AG2TMWRZN3CM7AN3
– AG23ZNUYKTXZWENK
– AG2NCZMHY3KWEP33

Hakkında Admin

Gündem konuları, ülkemiz, dünya ülkeleri, genel kültür, ünlü biyografileri, market aktüel, kampanya, eğitim, bir çok konuda ipucu ve gezgin bilgiler sunan yazar..

İlginizi Çekebilir!

bayat ekmek tatlı tarifi

Bayat Ekmek Tatlısı Nasıl Yapılır ?

Yenmeyen ve bayatlayan ekmeklerimizi ne yapacağımız hep aklımızda kalan bir soru işaretidir. Atmaya kıyamadığımız bayat ekmekleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir