2021 dekorasyon

2021 Dekorasyon Fikirleri

Evlerimiz ve ofislerimiz uzun zaman geçirdiğimiz bizlerle bütünleşmiş mekânlardır. Dekorasyon ise yaşadığımız ortamda, yaşamımızı kolaylaştıran eşya ve objelerin diziliş biçimidir denilebilir. Bu diziliş mobilya mağazalarındaki diziliş anlamı taşımamalıdır elbette. Dekorasyon sadece eşya da değildir ayrıca, duvarların badanası veya döşemesi, zemin çeşitliliğinden perdelere, mobilyalardan halılara ve tabi avize ve apliklere kadar geniş bir yelpaze oluşturmaktadır.

İşte 2021 Dekorasyon Fikirleri

Bütüne önem vererek renk uyumuna dikkat ederek hatta ara renklerle farklılık yaratarak şık bir dekorasyon gerçekleştirsek de canlı çiçeğin olmadığı bir dekorasyon takı ve aksesuarsız dümdüz bir elbiseye benzer. Yapay çiçekler ve kurutulmuş çiçekler ortamın enerjisini düşüreceğinden kesinlikle evlerinizde bulundurmanız önerilmez. Yatak odası hariç evin her köşesinde canlı çiçek bulundurmak olağan üstü hareket sağlayacaktır.

Aydınlanma sistemi de çok önemlidir ancak; parlak spot ışıkları, abartılı sarkıt avizeler, aşırı loş ya da aşırı parlak aydınlatmalar önerilmemektedir. 2021 yılı daha gizemli aydınlatmalardan yana olacaktır. Lokal aydınlatmalar 2021 e damgasını vuracaktır. Stor perde konforu; renkli, zebra, çiçekli ve minik motiflerle camları süslemeye devam edecektir.

Dekorasyon yaşam standartlarımızı ve hayata bakış açımızı yansıtacağından evimizi hangi tarzla döşersek döşeyelim, yardımcı dekoratif objelerde taçlandırmalıyız ve tabi alakasız objelerden de kaçınmalıyız. Kilim ve minder ağırlıklı şark köşeleri, bakır obje ve aksesuarlarla zenginleştirilerek köşeler hazırlamak bu yılda trendler arasında yerini alacak ve antika merakı tavan yapacaktır.

Hakkında Admin

Gündem konuları, ülkemiz, dünya ülkeleri, genel kültür, ünlü biyografileri, market aktüel, kampanya, eğitim, bir çok konuda ipucu ve gezgin bilgiler sunan yazar..

İlginizi Çekebilir!

diş ağrısı tedavisi

Diş Ağrısına Bitkisel Tedavi

Öyle lalet bir ağrıdır ki diş ağrısı , yeri gelir gözümüzden yaş getirir.Ne yediğimizden ne …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir